Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

15. června tak dnes přišel první den odchodu štěňat vrhu B k novým páníčkům a paničkám do nových domovů, broučkové naši přejeme vám všem ve vašich nových domovech milující páníčky a stále plné mističky, budeme se těšit na fotky  jak se štěňátka zabydlují, držíme vám všem palce 

11. června dnes je našim maličkým 50 dní - mno tedy maličkým není asi ten pravý výraz smiley už je to pěkná likvidační četa a dávají o sobě pěkně vědět, každá návštěva je řádně ohryzaná angel, proběhlo i poslední vážení u nás,  přírůstky najdete v sekci vrhu B, byl to malinko nadlidský výkon štěňata objektivně zvážit ale co nějaký gram sem a nějaký gram  tam, už se blíží pomalu první odchody raubířů do nových domovů tak budem držet palce jak malým tak i novým páníčkům 

5. června dnes jsme měli moc milou návštěvu, přijela k nám poradkyně chovu a v jedné osobě i chovatelka Bonity Bianco Dux Lucka Křížová s manželem na kontrolu vrhu a rovněž se podívat na své vnoučátka, hodnocení vrhu - kontaktní, hravá štěňata, pěkný vyrovnaný vrh, kondice a instikty feny výborné a stav štěňat rovněž výborný, můj dík patří manželům Křížovým 

přidáno do fotogalerie na rajče pár nových fotek z víkendu, pro shlédnutí klikněte "zde"

3. června Dnes je štěňátkům 6 týdnů. Dnešní den je pro ně velkým dnem, protože každému byl dnes vystaven EU pas (psí občanka :-)), který je bude provázet celým jejich životem. A pan "psí doktor" :-) , který pasy vystavoval, miminka i očipoval a naočkoval. Štěňátka byla moc statečná a vše proběhlo v pořádku. 

31. května Do fotogalerie na rajce byly přidány nové fotky.

27.května Štěňátka oslavili 5. týden. Byli v tabulce doplněny přírůstky. Začínají se nám už pěkně projevovat, běhají po zahrádce, venku je jim dobře. Po delší odmlce rovněž přidáváme nové fotografie - odkaz "zde" - které se budeme snažit co nejvíce aktualizovat.

20. května Dnes jsou štěňátkům 4 týdny, na rajce byly přidány nové fotografie, odkaz "zde". Počasí nám konečně dovolilo vzít štěňátka na chvíli poprvé ven, objevovali tedy nové prostředí, travičku atd.

13. května dnes mají štěňátka vrhu B tři týdny. Byly přidány nové fotky - odkaz "zde" a aktualizavaná tabulka přírůstků v sekci vrhu B. 

10. května dnes jsme se dostali opět na moment k focení a počítači, máme zaktualizované přírůstky (najdete v sekci vrhu B) a kliknutím "zde" se podíváte na pár nových fotek

8. května dnes slaví náš vrh A Bonita Bianco Dux x Atos von der Mattesburg (Atos, Ares, Attila, Argo, Angee, Atya, Arlet, Anette) 2.narozeniny. Přejeme hodně zdraví, spokojený život a hodné páníčky.

6. května dnes jsou štěňatům vrhu B dva týdny mají se čile k světu - už i na ten náš svět koukají - mlíčko od maminky jim stále moc moc chutná a to je vidět i na přírůstcích, jsou to pěkní ďáblíci a už slušně pochodují po ohrádce, také jsme dnes prvně odčervili hmmmm a je pravda že pasta jim moc tedy nejela prý je to mlíčko o móóóóóc lepšejší 

4. května dnes jsme trochu fotografovali a výsledek najdete ve fotogalerii "zde" rovněž stojí za shlédnutí přírůstky štěňat vrhu B "zde"

3. května tak dnes už celý vrh B překročil magickou hranici jednoho kilogramu, jen tak dál prckové

29. dubna dnes je štěňatům vrhu B týden a své malé výročí oslavili dva pejskové že již překročili váhu jednoho kilogramu, ostatní jim ale jsou v těsném závěsu, tabulku hmotností najdete "zde"

25. dubna opravdu nám velmi chutná tabulku váhových přírůstku najdete v sekci štěňat vrhu B nebo klikněte "zde" pár nových fotek můžete shlédnout ve fotogalerii na rajčeti "zde"

 

 

24. dubna přikládám pár nových fotek našich ďáblíků, mají se čile k světu a rostou jako z vody - tedy spíše z mlékasmiley (váhové přírůstky můžete shlédnout v sekci štěňat vrhu B)

 

 

22. dubna dnes přišel velký den štěňátek vrhu B (Bonita Bianco Dux x Gitano von Wolpinghaussen) narodili se nám 3 kluci a 5 holčiček, mají se čile k světu a mamina o ně řádně pečuje, více informací o přírůstcích najdete v sekci štěňat vrhu B, pro pár prvních fotek klikněte "zde"

21.března dnes jsme byli na kontrolním sonu a u feny Bonita Bianco Dux a s radostí můžeme říct že byla potvrzena březost - jupííí o dalším vývoji budeme informovat a již se těšíme na malé rotvíčky 

17. února dnes přišel den kdy jsme se rozjeli do Německa na krytí naší Bonity Bianco Dux se se psem Gitano von Wolpinghaussen odkaz na stránky psa najdete "zde", snad tedy za pár dní budeme mít potvrzenou březost sonem

24. října dnes proběhl svod a bonitace v Duchcově (mé velké díky nejen za organizaci dne patří naší psí mamince Lucce Křížové), svodu se zúčastnily i Arlet Bon Roti (B2,H1a,L2,M1a,S2,T2,Z1) a Atya Bon Roti (B2,H1b,K2,L2,M1a,S2,Z1) obě feny svod splnily (jen malinko to předvedení mohlo být lepší blush ale na příště do bonitace na tom zapracujeme už teď se těšímeyes) moc držím palce do další práce. 

září 2015 po delší době přidáme pár nových fotek naší feny Atya Bon Roti tentokráte z obran na Jirku Macha, Atynka je šikovná baví jí to i pan figurant má pro ní slova chvály, jen tak dál Míšo držíme palce do další práce, pro zobrazení fotek klikněte "zde"

8.května 2015 dnes slaví první narozeniny naše štěňata vrhu A  Atos, Ares, Atila, Argo, Arlet, Atya, Anette a Angee Bonita Bianco Dux - Atos von der Matesburg všem čumáčkům  přejeme plné misky a stále milující páníčky, držíme palce do dalších tréninků a těšíme se na nové fotky 

10. února​ přidány nové fotky z návštěvy u   Atye a Arlety Bon Roti odkaz na fotogalerii "zde"

 

23. prosince 

2. listopadu 2014 dnes jsme jeli podpořit naše štěňátko na MVP do Prahy ATYA BON ROTI se svou paničkou nám udělali velkou radost, ve třidě štěňat získali ocenění VN1, majitelce ještě jednou moc gratuluji držím palce do dalších akcí a děkuji za představení fenečky, pár fotek z výstavy najdete "zde"

    

13. září v tomto týdnu jsme měli u nás doma na opatrování fenečku z našeho odchovu a to Angee Bon Roti je to stále pěkná čertice tak jak jsme jí znali, pár foteček najdete "zde"a v sobotu se u nás zastavili i majitelé Atose Bon Roti  tak zas bylo veselo a rotvajlerů plná zahrada, páníčkovi Atose držíme pěsti do dalšího tréninku a přejem hodně úspěchů odkaz na fotky Angee s Atosem "zde"

          

30. srpna dnes jsme si opět udělali výlet  a byli se podívat u našeho odchovaného pejska Attila Bon Roti - jinak doma mu říkají Nero, moc děkujeme za vřelé přivítání majitelů a za péči a čas který věnují svému "mamánkovi", pejsek dělá majitelům radost a je ve skvělých rukách. Trochu jsem fotil,  pár fotek najdete tady a zbytek je ve fotogalerii na rajčeti odkaz "zde"

      

2-3. srpna Udělali jsme si konečně volný víkend a byli se podívat u našich štěňátek v jejich nových domovech, jako první jsme zavítali k majitelům fenečky Atye Bon Roti. Zvířátko je to úžasné a má se skvěle v rodině s dvěma dětmi (majitelce držím palečky v započaté práci s pejskem), pár foteček najdete "zde".

Jako druhé štěně byla v pořadí Arlet Bon Roti. Opět majitelům musím poděkovat za péči, kterou věnují novému členu rodiny a budu držet palce do budoucna (plány má majitel velké). Také bych chtěl poděkovat za velmi milé přivítání a možnost ubytování, pár fotek najdete "zde".

               ARLET BON ROTI                                       ARES BON ROTI                                             ATYA BON ROTI

Na neděli nám zůstal pejsek Ares Bon Roti. Tento pejsek se vůbec nenudí, protože má doma parťáka a to pejska od Lucky Křížové Flash Fawory Bianco Dux. Kluci dělejte dál radost svým majitelům. Fotky najdete "zde".

1. července tak pomalu naše děti začínají odcházet do nových domovů, jako první jela s novými páníčky již v sobotu Arletka cestu prý zvládla bez problémů a doma již jí čekali nový psí parťáci, včera pak odešel první pejsek a to Atos majiteli držíme palečky a přeji hodně úspěchů při tréninku ( Atosek bude pracovat u vězeňské služby), i Atya už včera večer odjela ,bude mazlík v rodině se dvěmi dětmi, Atya jako kdyby to věděla O:) děti řádně přivítala. Všem novým majitelům i pejskům přeji mnoho společné radosti, úsměvu a pohody, štěníkům pak stále plné misky a milující páníčky. 

přidáno pár nových fotek  "zde" ( za fotečky moc děkuji naší psí tetě Pídě)

22. června do fotogalerie na rajče vloženo pár nových fotek odkaz "zde"

21. června tak ....... a máme po kontrole vrhu, štěňátkům se již blíží odchod k novým páníčkům  

20. června dnes jsme byli u našeho veterináře na očkování a čipování štěňat, začínají to být pěkný draci a pomalu i výběh jim je malý O:)

16. června tak jsme zas trochu fotografovali, náš výsledek najdete "zde"

   

13. června přidány nové fotky štěňat z 34 a 36 dne "zde"

  

7-8. června přidány nové fotky štěňat ze zahrádky "zde", venku se jim líbí a už jsme je vyexpedovali do kotce i přes noc 

5. června dnes jsme vychytali počasí a byli jsme na zahradě na travičce fotky najdete "zde"
3. června už začínáme útočit na váhu tří kilogramů, s naším apetitem jí jistě brzo překročíme, naše hry už vypadají zas o něco lépe nu prostě z nás rostou velcí psi

31.května přidáno pár nových fotek odkaz "zde", tak zas máme další milník na dosah buď dnes večer a nebo již zítra budou mít všechny štěnda přes dvě kila, je vidět že jim vážně chutná a umí se k tomu náležitě postavit, nu tedy k tomu jídlu se dokáží někdy i náležitě položit O:) , již se ozývají a jejich hry už také začínají být velmi zajímavé - zavrčet umí velmi pěkně, rosteme do síly a i první prořezávající se zoubky tomu nasvědčujou

25. května přidáno pár nových fotek štěňat - odkaz "zde", buclíci nám už začínají koukat na náš svět a pěkně se nám kolébají  O:)

22.května a je tu patnáctý den štěňat vrhu A máme poprvé odčerveno, prckové se na to moc netvářili, že prej co to do nich cpeme 

20. května přidáno pár nových fotek štěňátek vrhu A, k nahlédnutí v plné velikosti "zde"

   

  

19. května dnes jsme u štěníků vrhu A překročili magickou hranici váhy a to je celé jedno kilo, všechny štěňátka už mají více než 1000g, je vidět že jim chutná a rostou jak z vody, tedy spíše řečeno jak z mléka,  páč vodu ještě neviděli O:)

18. května dnes je štěníkům deset dní chutná jim převelice a  pěkně nám přibývají,  přidány nové fotky do fotogalerie na rajče odkaz                          "zde"

13.května štěnátka nám krásně rostou a začínají se hezky ozývat jsou to malý dráčci par fotek najdete "zde"

8.května dnes jsme se konečně dočkali malých čertíků narodily se nám 4 kluci a 5 slečen,  pár fotek najdete "zde"

7. května přidáno pár fotek Bonity v 63. dni březosti už s netrpělivostí vyhlížíme příchod štěníků pro fotky klikněte "zde"

5-6.3.2014 proběhlo krytí Bonity Bianco Dux, nyní budeme s netrpělivostí čekat na potvrzení březosti a výsledky sona.

18.2.2013přidán odkaz na vznikající fotogalerii na rajčeti, pro zobrazení klikněte "zde"

30.ledna 2014: dnes přišlo potrzení o registraci mezinárodní chráněné chovatelské stanici s názvem: BON ROTI huráááá tak už jen počkat na hárání a honem za Atosem odkaz na stránky krycího psa je "zde"

TOPlist